Hakkımızda

Akıntürk Lojistik kuruluş amaçlarının başında bulunan “müşteri memnuniyeti” ilkesini hedef almış, tüm kurumsal altyapı bu temel düşünce çerçevesinde yapılandırılmıştır. Bu ilkeyi oluşturan ana başlıklar güven,zaman ve hız,kesintisiz hizmet, geri bildirim olmaktadır. Akıntürk Lojistik bu unsurları kurum felsefesi olarak kabul etmiş ve bu ilkelerin kalıcı devamlılığı adına gerekli başta IK olmak üzere her türlü yatırımı yapmaktadır.
Teknolojik gelişmeler, ulaşım kolaylıkları,artan nufüs, hammadde ve tedarik zincirindeki alternatifler, üretim adedinde yükselen arz,talep ilişkisi,lojistik hizmetlerdeki gelişim, Dünyayı globalleşme sürecine sokmuştur. Ülkemizde genç ve dinamik insan gücü ile ekonomideki hızlı yükseliş,yabancı sermaye yatırımlarını ülkeye çekmiş, yurt içi sermayenin de yatırıma dönüşmesiyle yerli firmaların da büyüme hedeflerini güçlendirmiştir. Bu çerçevede Türkiye’de faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmaların lojistik ihtiyaçlarına Akıntürk Lojistik Türkiye’nin tüm bölgelerinde güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmektedir.
Akıntürk Lojistik tüm Türkiye çapında ulusal nakliye, depo teslimi ( parsiyel ve bölgesel teslim),fuar ve proje taşımacılığı vb. lojistik hizmetlerini bir bütün olarak müşterilerine sunmaktadır.
Akıntürk Lojistik, müşterilerine sektörde en iyi hizmeti sunmak için, eğitimli, deneyimli ve müşteri memnuniyetini benimsemiş güçlü ekibi ile en son teknolojiye sahip donanımlı altyapısıyla hızlı, güvenli ve çağdaş bir lojistik hizmeti vermektedir. Değişen ihtiyaçları da sürekli takip etmekte, anında hızlı çözümler sunmakta ve öncü yapısıyla sektörde liderlik etmektedir.