OTOBİL

1997 yılına kadar dayanan OPET ve Akıntürk’ün güven dolu birlikteliği 2007 yılı başıyla OTOBİL distribütörlüğü ile yeni bir dalda meyvesini vermiştir. İzmir merkez olmak üzere Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Denizli, Manisa Muğla ve Uşak illerinde hizmet vermekte olan firmamız ile Opet sizlere biraz daha yakınlaşacaktır .Firmamız OPET’in Ege Bölgesi’nde tek yetkili distribütörüdür.

Otobil Sistemi Nedir?

Opet Otobil,Şirket taşıtlarının Opet istasyonlarından otomatik olarak,para ödemeden ve fatura almadan yakıt almalarını sağlayan ve dolum bilgilerini taşıtın kilometresi dahil el değmeden elektronik ortamlarda müşteriye ulaştıran bir sistemdir.Bu sistem yardımı ile şirketler taşıtlarının giderlerini tam anlamıyla kontrol altına alabildiği gibi,kişisel kullanıcılarda akaryakıt harcamalarını tam anlamı ile kontrol altına alma imkanına kavuşmaktadırlar.

Otobil Sistem Avantajları Nelerdir?

Akaryakıt giderlerinin kontrolü Şirketinizin hangi aracına , nerede , ne zaman ve ne kadar yakıt alınmış , araçlarınız km. başına ne kadar yakıt harcamış, online olarak şirket araçlarınızı takip edebilir, Otobil sistemi ile belirtmiş olduğunuz miktar dışında veya farklı bir akaryakıt cinsi almasını engelleyebilir, ortalama araç başı kilometre tüketimini görebilir istediğiniz her an Opet Otobil Sistemlerinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Tasarruf Şirket araç sayınız veya aylık tüketim miktarınız fark etmeksizin araç bazında yakıt alım miktarlarını takip edebilir, raporlar alabilir, limitler koyabilir, şirket araçlarınız dışında yakıt alınmasını engelleyebilir ve en önemlisi bizden sabit ıskonto alabilirsiniz. Piyasa veya yasal kanunlar ile değişen kar marjı değişikliğinden etkilenmez, sizlere verilmiş olan ıskonto sözleşme tarihiniz boyunca değişmez. Pratik ve hızlı akaryakıt ikmali İstasyonda kredi kartı, fiş, imza, nakit ödeme, fatura alma, bekleme yapmadan hızlı bir şekilde yakıt ikmali yapabilirsiniz. Ödeme kolaylığı sağlar Bütün ödemelerinizi tek bir noktaya ayda bir defa yaparak zamandan kazanabilirsiniz. Muhasebe kolaylığı sağla.r Ayda sadece iki fatura ile muhasebe ve idari işlemlerinizin trafiği azalıyor. Böylece masraf fişi düzenleme, fişlerin bilgisayara girişi, fişlerin kontrolü, binlerce akaryakıt faturası, yüzlerce ödeme noktası, el tutan işler için personel zamanı harcama, düzenli rapor alamama gibi problemleri ortadan kaldırabilirsiniz. Kilometre/Litre takibi sağlar Akaryakıt giderleri üzerinde tam ve detaylı bir kontrol sağlanıp, olabilecek kayıplar engelleyebilirsiniz. Türkiye'de geniş hizmet ağı Türkiye genelinde yaygın 1200 Opet istasyonu sayesinde yolculuğunuz boyunca kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Otobil Sistemine Nasıl Katılabilirim?

Otobil Sistemine katılmak için bize 02324626570 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir veya otobil@akinturk.com adresinden yetkililerimizle temasa geçebilirsiniz.