OTOFİLO

Otofilo Nedir?

Otofilo ,Otobil sahibi araçlar için filo yönetimi sistemi olarak tarif edilebilen ,kurumsal veya bireysel farklı birçok sektördeki firmalara ,sahip oldukları araçlar için ;araçlarına dair konum, çalışma durumu, hızı, yakıt tüketimi, kullanıcı sürüş tarzı ve performansı, tüm bu aksiyonların maliyet-kazanç yönetimi kapsamında bilgilerini, www.opet.com.tr üzerinden takip ve istenen tarih aralığı bazında raporlama yapma imkanı sunan, filo takip sistemidir. Kişi ve işletmelere özel uyarlanabilir, müşteri odaklı geliştirmelere açık, güvenilir, pratik ve en önemlisi hesaplı bir üründür.

Otofilo Avantajları Nelerdir?

Otofilo, sektöre yön vermek bu kapsamda ilk olmak ve Otobil müşterilerine maliyeti düşük, yüksek karlılık amaçlı hizmet sunmak amaçlı faaliyete geçirilmiş bir filo yönetimidir. Tek platformdan takip imkanı ile filo yönetimini (araç takip, araç bakım, araçlara dair vergi, servis hizmetleri) ve Otobil (yakıt takip) ait tüm verilere kolaylıkla erişim ve takip imkanı sağlar. Filo yönetimi için kullanılacak personel tasarrufu, zaman tasarrufu,zaman tasarrufu ile şirket karlılığını arttırır. Araçları kullanan personel, şoför takibi, performans değerlendirme ve buna bağlı sigorta, bakım maliyetinde düşüş. Araç ve sürücü güvenliğinin arttırılması , Anında bilgi alımı Maliyet takibi sağlamaktadır.

Otofilo Sistemine Nasıl Katılabilirim?

Otofilo Sistemine katılmak için bize 02324626570 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir veya otobil@akinturk.com adresinden yetkililerimizle temasa geçebilirsiniz.